Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Lipecki: Dogonić Flotę

   Odslon: 2515      Dodano: rp      Zródło: inf. własna/media

Wiosn± chcemy odrobić pięciopunktow± stratę do Floty – zapowiada Krzysztof Lipecki, pomocnik Termaliki Bruk-Betu Nieciecza. 
Zawodnik dobrze ocenia postawę zespołu w rundzie jesiennej. – Uważam, że zdobycz punktowa, jak± mamy na koncie po rundzie jesiennej, jest adekwatna do gry, jak± prezentowali¶my. Na wiosnę na pewno będziemy chcieli odrobić pięciopunktow± stratę do Floty i postaramy się powalczyć o jaki¶ szczytny cel. Nie chcę mówić o nim gło¶no, by nie zapeszać, ale gdy systematycznie będziemy gromadzić punkty w kolejnych meczach, to na pewno zakończymy rozgrywki tak jak wszyscy w Niecieczy by tego chcieli. W poprzednim sezonie otrzymali¶my jednak  nauczkę, gdy w końcówce rozgrywek zaprzepa¶cili¶my szansę na awans. Wierzę, że teraz nie powtórzymy tego błędu – mówi pomocnik zespołu. 


Zdaniem Lipeckiego dobra postawa zespołu, to również efekt taktyki. 
– Mamy wypracowany styl gry. Staramy się grać zespołowo. Długo utrzymywać się przy piłce i dużo grać podaniami. Ważnym elementem w naszej grze jest także duża wymienno¶ć funkcji na boisku – przekonuje zawodnik.

Doktor Lipecki przekonuje, że gra w  Niecieczy sprawia mu 
satysfakcję. – Występy tutaj to prawdziwa przyjemno¶ć. Presja kibiców jest tutaj dużo mniejsza niż w wielkich klubach, natomiast w czasie meczów na trybunach zawsze jest kulturalny doping i panuje i¶cie rodzinna atmosfera – twierdzi Lipecki.
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012