Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Jedenastki Kolejki dla Słoników

   Odslon: 2437      Dodano: rp      Zródło: inf. własna/media

¦wietny występ piłkarzy Termaliki Bruk-Betu znalazł swoje potwierdzenie w jedenastkach kolejki. 
W zestawieniu opracowanym przez portal ekstraklasa.net/1 liga, znalazł się Dariusz Jarecki:

"wspaniały mecz zawodnika z Niecieczy przeciwko liderowi. Dwie bramki, dwie asysty, a jakby tego było mało to po dwóch faulach na nim z boiska wyleciał Jasiński" – to uzasadnienie wyboru. 


Portal na ławkę rezerwowych wytypował Krzysztofa Lipeckiego.Portal sportwefakty.pl do swojej jedenastki kolejki wybrał 
Karola Pi±tka

Niecieczanie wytr±cili z r±k Floty wszelkie ofensywne argumenty i nie pozwolili na oddanie choćby jednego strzału na swoj± bramkę. Pi±tek przez całe spotkanie neutralizował Ensara Arifovicia, który tego dnia po prostu sobie nie pograł – tak pisze o jego występie.

Dariusza Jareckiego

Uzasadnienie: autor dwóch bramek dorzucił na swoje konto tyle samo asyst. Na dodatek sprowokował Radosława Jasińskiego do ostrego faulu, po którym defensor Floty otrzymał drug± żółt± kartkę. Czy można zagrać w jednym spotkaniu jeszcze lepiej? Pewnie tak, ale to zadanie i¶cie karkołomneKrzysztofa Lipeckiego  

Uzasadnienie: w meczu z Flot± nie mógł poszczycić się tak efektownymi statystykami jak Dariusz Jarecki, ale na miano cichego bohatera zasłużył bez dwóch zdań. Obsługiwał kolegów chirurgicznymi podaniami, które powinny zostać zamienione na gola. Uspokajał i układał grę w ¶rodku pola. 

Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012