Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Bojowe nastroje, dobre przygotowania

   Odslon: 4615      Dodano: rp      Zródło: inf. własna

 Dziś oficjalnie zaprezentowani zostali nowi piłkarze Termaliki Bruk-Betu Nieciecza. Podczas spotkania z dziennikarzami chwali atmosferę panująca w zespole. Z nadzieją mówili o rozpoczynającym się sezonie.

Wołodymyr Kowal cieszył się, że trafił do „Słoników”. – To ciekawa drużyna. Mam nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony. W każdy meczu gramy o trzy punkty  – twierdził Ukrainiec.

- Jestem zbudowany tym, jak zostaliśmy przygotowani do sezonu. Bardzo dobrze wyglądamy piłkarsko. Mam nadzieję, że to się przełoży na jak największą ilość punktów – twierdził Sebastian Ziajka.

Przed szansą kolejnych występów w ekstraklasie stoi Michał Markowski. – Dotychczas w barwach Zawiszy Bydgoszcz rozegrałem w niej jedno spotkanie. Wystąpiłem bardzo krótko. Jeżeli teraz trener mi zaufa, to zrobię wszystko, żeby zagrać dłużej i lepiej. Mam nadzieję, że często będzie mi to dane  - mówił obrońca.

Na ligową inaugurację z nadzieją czeka Bartłomiej Babiarz. – W poniedziałek Termalica Bruk-Bet oficjalnie zadebiutuje w ekstraklasie. Wierzę, że z Gliwic wrócimy nie z punktem, ale trzema – mówił pomocnik.

Dziś do  „Słoników” dołączył Wojciech Kędziora. Do beniaminka ekstraklasy przenosi się z Piasta Gliwce. – Jeżeli otrzymam szansę to pokażę się z jak najlepszej strony. Wiem jaki to jest ważny mecz. Dla mnie ma wymiar szczególny. Mam nadzieję, że nie zawiodę -  deklarował 34-letni napastnik.

Dla Dawida Abramowicza zbliżający się sezon to szansa na realizację ambitnych celów. – Jesteśmy zmotywowani. Dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Mam nadzieję, że przełoży się to na zdobycie trzech punktów – mówił obrońca.

Atmosferę w zespole chwalił golkiper Andrzej Witan. – Nastroje w drużynie są dobre i bardzo bojowe. Liczymy, że ligowe zmagania rozpoczniemy udanie, a potem pójdziemy za ciosem – twierdził.

 

 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012