90+3 Koniec spotkania. Termalica Bruk-Bet w ostatnim meczu tej rundy na własnym stadionie przegrywa z Górnikiem Łęczna 0:1.
  90+1 Krzysztof Kaczmarczyk nie zdołał dojść do prostopadłego podania Jakuba Kiełba
Start/koniec 90 Tomasz Grabowski dolicza trzy minuty
  89 Dośrodkowanie Dariusza Pawlusińskiego z rzutu wolnego trafia ręce Prusaka
Zmiana 87 Trzecia zmiana w drużynie gości. Grzegorza Bonina zastępuje Velijko Nikitović
Żółta kartka 82 Za opóźnianie gry żółtą kartką upomniany bramkarz gości Sergiusz Prusak
  86 Po koronkowej akcji niecieczan w polu karnym Górnika, Krzysztof Kaczmarczyk strzela obok prawego słupka bramki Prusaka
Zmiana 82 Ostatnia zmiana w drużynie Słoników. Dariusza jareckiego zastępuje Dariusz Pawlusiński.
  80 Soczyste uderzenie z lewego narożnika pola karnego Dariusza Jareckiego z trudem sparowane przez Prusaka.
  74 Dawid Sołdecki strzela niecelnie zza pola karnego.
  72 Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka z rzutu rożnego Maciej Szmatiuk próbował zaskoczyć Sebastiana Nowaka uderzeniem z powietrza. Piłka trafia jednak do rąk bramkarza gospodarzy.
Zmiana 66 Zmiana w drużynie gości. Nikolajs Kozacuks zastępuje Pawła Zawistowskiego.
Żółta kartka 64 Żółtym kartonikiem upomniany Zwoliński za faul na Plevie
  63 Słoniki pomimo gry w osłabieniu wykazują większą determinację i próbują atakować bramkę Łęcznian.
Zmiana 63 Zmiana w zespole gości. Za Sebastiana Szałowskiego na boisku pojawia się Bartłomiej Niedziela.
  60 Piłka już po drugiej stronie boiska. Rzut rożny Górników wykonany niedokładnie.
  59 Dośrodkowanie Dariusza Jareckiego z rzutu wolnego wyłapuje Prusak.
  58 Po kontrze Łęcznian piłka w rękach Sebastiana Nowaka.
  56 Łukasz Pielorz strzela zza pola karnego. Z trudem piłkę sparował Prusak. Po chwili rzut rożny dla Pomarańczowych.
Zmiana 53 Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Piotra Piekarskiego Jakub Kiełb.
  49 po dobrej akcji niecieczan podanie piętą Piekarskiego w polu karnym nie dochodzi do Drozdowicza
  46 Rozpoczyna się druga część spotkania. Obydwie drużyny bez zmian w składach.
  90+4 Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie. Termalika Bruk-Bet - grając od 30 min. w dziesiątkę - do przerwy przegrywa z Górnikiem Łęczna 0:1.
Start/koniec 45 Sędzia główny do regulaminowego czasu gry dolicza 4 minuty
  41 Emil Drozdowicz strzela niecelnie z ok. 30 metrów
  34 Pierwsza udana interwencja Sebastiana Nowaka
  33 Tomasz Nowak z rzutu wolnego ponad poprzeczką
Zmiana 32 Na boisko wchodzi Sebastian Nowak. Boisko opuszcza Jakub Biskup
Czerwona kartka 29 Czerwona kartka dla Grzegorza Kasprzika za faul przed polem karnym. Pomorańczowi w pozostałą część meczu muszą sobie radzić w dziesiątkę...
  27 Kontra gości. Grzegorz Kasprzik szczęśliwie łąpie piłkę na drugim metrze.
  26 Rzut wolny dla Termaliki z prawego narożnika pola karnego. Po dośrodkowaniu Jareckiego Jakub Biskup glową przenosi piłkę nad poprzeczką
  22 Mocne uderzenie Piekarskiego o metr mija bramkę Prusaka.
  20 Mocny strzał Łukasza Pielorza mija jednak prawy słupek bramki gości
  13 Niedokładne prostopadłe podanie Pielorza. Piłka w rękach Prusaka.
Gol! 12 Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Po krótkim rozegraniu obrońcy Górnika wybijają piłkę za połowę boiska.