90+3 Ostatni gwizdek sędziego w dzisiejszym meczu. Termalica Bruk-Bet przegrywa z Sandecją 3:1. Zapraszamy do Niecieczy na następny mecz za dwa tygodnie.
  90+1 Vojtech Schulmeister w sytuacji sam na sam przegrywa z Cabajem...
Start/koniec 90 Sędzia główny dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
Zmiana 89 Trzecia zmiana w drużynie Sandecji. Za Kosiorowskiego Przemysław Szarek.
Żółta kartka 88 Żóty kartonik zobaczył Rafał Kujawa
Zmiana 86 Rafał Zawiślan za Fałowskiego
  84 Fabian Fałowski mógł podwyższyć wynik, jego strzał nogami obronił Nowak
Gol! 82 Krzysztof Kaczmarczyk w końcu znalazł sposób na Cabaja, ominął dwóch obrońców w polu karnym i zdobył pierwszą bramkę dla Słoników w dzisiejszym meczu
Zmiana 74 Ostatnia zmiana w ekipie Dusana Radolskyego. Tomasz Foszmańczyk zastąpi Dariusza Jareckiego
  72 Vojtech Schulmeister z czterech metrów strzela głową wprost w ręce Cabaja
  69 Maciej Bębenek próbował przelobować Nowaka z ponad trzydziestu metrów. Bramkarz Słoników z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką
Zmiana 66 Vojtech Schulmeister za Andrzeja Rybskiego
Zmiana 65 Rybski dograł dobrą piłkę do Kaczmarczyka, ten jednak nie trafia w bramkę z kilku metrów
  63 Zmiana w drużynie Sandecji. Za Tomasza Margola na boisko wchodzi Sebastian Szczepański
  59 Mocny strzał Piotrowskiego trafia w słupek bramki Cabaja...
Gol! 57 Trzecia bramka dla Sandecji. Po rzucie wolnym z prawego narożnika boiska Czarnecki pokonuje Nowaka
  53 Po rajdzie lewą stroną Piotrowski dorzuca piłkę w pole karne, strzał Kaczmarczyka niecelny
Gol! 48 Peter Petran wykorzystuje jedenastkę. 2:0 dla Sandecji
  47 Sędzia odgwizduje faul na Bębęneku w polu karnym. Rzut karny dla Sandecji
  46 Rozpoczyna się druga połowa spotkania. Obydwie drużyny bez zmian w składach
  45+1 Przerwa. Choć Słoniki częściej były przy piłce z ich ataki nie stwarzały większego zagrożenia pod bramką Cabaja i Sandecja schodzi na przerwę z jednobramkową przewagą
Start/koniec 45 Sędzia główny dolicza 1 minute do regulaminowego czasu gry
  44 Maciej Bębenek wbiega w pole karne, jego strzał po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
  41 Wrzutkę Jareckiego z narożnika boiska wybijają obrońcy Sandecji. Po chwili kolejny rzut rożny Słoników. Tym razem Jarecki dośrodkowuje zbyt nisko
  40 Dobra wrzutka Plevy wybita na rzut rożny
  37 W ataku Słoniki. Wszyscy zawodnicy Sandecji na własnej połowi boiska. Rybski nie dochodzi jednak do prostopadłego podania...
  33 Strzał Piotrowskiego zza pola karnego zbyt słaby, by zaskoczyć Cabaja
Gol! 31 Bramka dla Sandecji. Dobre dośrodkowanie Fabiana Fałowskiego na piąty metr bezbłędnie wykorzystuje Tomasz Margol nie dając szans na obronę Nowakowi. 1:0 dla Sandecji
  30 Dobre wejście w pole karne Bębenka. Jego strzał zdołał zablokować Jarecki
  29 Po starciu w polu karnym poza boiskiem Karol Piątek. Słoniki musza sobie radzić przez chwilę w osłabieniu
Zmiana 27 Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Dariusza Pawlusińskiego na boisku pojawia się Damian Piotrowski
  23 Po akcji w środkowej części boiska uderzenie Grzeszczaka zza pola karnego wprost w ręce Sebastiana Nowaka
  20 Pierwszy rzut rożny dla Gości. Dobre dośrodkowanie Mójty piąstkuje Nowak i wyjaśnia sytuacje
    W pierwszym kwadransie częściej przy piłce "Pomarańczowi", jednak ich ataki na razie nie sprawiają większych kłopotów blokowi defensywnemu Sandecji
  13 Piątek wrzuca dwukrotnie piłkę z autu w pole karne, jednak za każdym razem pojedynki główkowe wygrywają obrońcy Sandecji
  11 Rzut rożny dla Termaliki Bruk-Betu. Dariusz Jarecki po krótkim rozegraniu zbyt wysoko dorzuca piłkę w pole karne i od bramki grę wznawia Cabaj
  10 Kontratak Sandecji zakończony niedokładnym prostopodałym podaniem Grzeszczyka
  8 Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego zza pola w wykonaniu Pawlusińskiego
  7 Dariusz Pawlusiński po błędzie Mójty znalazł się bezpośrednio przed Cabajem, jednak bramkarz Gości zdążył go uprzedzić
  5 Pierwsze minuty to ataki Słoników. Sandecja dosyć wysoko wychodzi do gospodarzy
  4 Po krutkim rozegraniu jeden z obrońców Sandecji zagrał ręką - rzut wolny poza polem karnym. Dariusz Jarecki dośrodkował zbyt nisko
  3 Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy i rzut rożny dla Termaliki Bruk-Bet
    Obie drużyny występują dzisiaj w swoich podstawowych kompletach strojów - goście pasiaste biało-czarne koszulki i czarne spodenki, Słoniki na pomarańczowo