Dzisiaj piłkarze Termaliki podejmować będą zespół Warty Poznań w ramach I kojejki rundy wiosennej
    Ze stadionu sportowego KS Termalica Bruk Bet Nieciecza witam wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej
    Za uwagę dziękuję Państwu Piotr Bałut.
    Remis w inauguracyjnym meczu beniaminka z Niecieczy, to dobry wynik.
    Mecz zakończył się bezbramkowym remisem - niecieczanie mimo, iż pokazali się z dobrej strony z Poznania przywiozą jeden punkt.
Start/koniec 90+3 Dośrodkowanie fatalne. KONIEC MECZU.
  90+3 Rzut rożny dla Warty.
Zmiana 90+3 Michał Zawadzki opuszcza plac gry - w jego miejsce Mateusz Świergiel.
  90+2 Damian Jędryka pojawił się na boisku - zastąpił Łukasza Szczoczarza.
  90 Marcin Szrek doliczył 3 minuty do regulaminowych 90.
  90 Na boisku leżał Michał Zawadzki.
Zmiana 90 Przerwa w grze.
Zmiana 87 Marcin Wojciechowski opuszcza boisko. W jego miejsce Arkadiusz Miklosik.
  86 Zawodnikom Niecieczy nie spieszy się - Fedoruk faulował rywala.
  84 Niestety akcja ta zakończona niepowodzeniem.
  84 Kubowicz w kontrataku !
  82 Dalekie wybicie Radlińskiego. Piłka trafia do Magdziarza, który ładnie podaje do naciskanego Reissa.
  82 Niektórzy kibice zaczynają opuszczać stadion. Czy słusznie okaże się za niespełna 10 minut.
  80 Do końca meczu pozostało jeszcze 10 minut - wszystko wskazuje na to, że mecz ten zakończy się bezbramkowym remisem.
  79 Groźne dośrodkowanie w wykonaniu gości. Radliński jednak wyłapuje futbolówkę.
Żółta kartka 77 Faul dla Kiercza za faul na Reissie.
Zmiana 75 Łukasz Cichos zastąpi na boisku Piotra Trafarskiego.
  74 Łukasz Cichos zmieni już za chwilę któregoś z napastników. Tymczasem kolejny rzut rożny dla Niecieczy.
  74 Rzut rożny dla Niecieczy.
  74 Cios po raz kolejny wygrywa pojedynek główkowy.
  71 Iwanicki do Zawadzkiego - Laskowski. Poznaniacy w ataku pozycyjnym.
Zmiana 67 Zmiana w Niecieczy: boisko opuści Piotr Kot, w jego miejsce Adrian Fedoruk
  67 Piłkę dośrodkowuje Karol Piątek
  66 Zakrzewski uprzedza Łukasza Szczoczarza, ale mamy rzut rożny dla niecieczan.
  66 Szałęga dośrodkowuje.
  66 Rzut wolny dla Termaliki.
Zmiana 64 Magdziarz rusza z kontratakiem, jednak kapitan Niecieczy powstrzymuje akcję "zielonych".
  61 Książkowa akcja Warty. Reiss podał na prawe skrzydło do Magdziarza, ten dośrodkował w pole karne do wbiegającego Iwanickiego, ale popularny Iwan nie sięgnął piłki i ta trafiła pod nogi obrońców z Niecieczy.
  61 Gra w środkowej strefie boiska - na boisku póki co niewiele się dzieje.
Zmiana 58 Za Szałasa na boisku pojawia się Laskowski
  56 Niestety piłka po jego strzale poszybowała wysoko ponad bramką Radlińskiego.
  56 Przy piłce Szałęga.
  56 4-osobowy mur Warty.
  55 25 metrów do bramki Łukasza Radlińskiego.
  55 Rzut wolny - Piątek faulowany przed polem karnym Warty.
  54 Wojciechowski faulował - rzut wolny dla Niecieczy. W meczu tym mamy bardzo dużo rzutów wolnych, które są efektem częstych fauli.
  54 Od bramki Budka.
  53 "Zaki" jak nazywany jest Zakrzewski był faulowany - rzut wolny dla Warty.
  52 Krzysztof Kiercz najwyraźniej nie radzi sobie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niebezpieczeństwa zażegnał Jan Cios.
  52 Kiercz faulował Piotra Reissa - będzie rzut wolny dla gospodarzy.
  50 Poznaniacy domagają się rzutu karnego, ale Marcin Szrek pozostaje nieugięty.
  50 Niecieczanie przyjechali do Poznania po 3 punkty ? Do tej pory tak to wygląda.
  49 Szałęga strzela - piłka niestety obok bramki.
  49 Świetna okazja dla zespołu Termaliki - Trafarski będąc oko w oko z Radlińskim, nie trafił nawet w światło bramki.
  48 Piłka wędruje jak po sznurku.
  48 Kiercz do Jacka - Piotr Kot- Szałęga
  47 Iwanicki przewracany w polu karnym Termaliki, ale gwizdek Marcina Szreka milczy.
  45 Niecieczanie ofensywnie usposobieni, ale przy piłce poznaniacy.
Start/koniec 45 Marcin Szrek rozpoczął drugą połowę spotkania.
    Za chwilę rozpocznie się druga odsłona spotkania.
    W tej pierwszej części spotkania w zespole Termaliki nie było wyraźnie słabszego ogniwa - każdy z zawodników zostawił na boisku sporo zdrowia.
    Czy trener Marcin Jałocha zdecyduje się w przerwie zmienić któregoś ze swoich piłkarzy ?
    W tej pierwszej odsłonie więcej z gry mieli niecieczanie, którzy kilkukrotnie groźnie atakowali bramkę Radlińskiego.
    Ruch Radzionków zremisował z MKS Kluczbork 1-1. Wcześniej natomiast Piast Gliwice wygrał z Odrą Wodzisław Śląski 3-0.
Start/koniec   Koniec pierwszej połowy meczu. Po 45 minutach Termalika remisuje z Wartą Poznań 0-0.
  45 Faulowany Magdziarz - żółta kartką ukarany został Dawid Kubowicz. Ostatnia szansa dla Warty.
  44 Kubowicz wybija na" uwolnienie".
  44 Powoli końca dobiega pierwsza odsłona meczu.
  43 Szałęga w pole karne - strzelał Szczoczarz, ale obok bramki Radlińskiego.
  42 Rzut wolny dla Niecieczy.
  41 Witchowsk strzela szczupakiem - środkowy obrońca Warty jest bardzo aktywny w tym meczu.
  41 Szałęga dośrodkowywał w pole karne poznaniaków, ale zakończyło się to wszystko groźnym kontratakiem Warty - instynktownie broni jednak Budka.
  40 Strzał na bramkę Budki - grający z numerem 5 Maciej Witchowski groźnie strzelał.
  39 Marcin Wojciechowski będzie dośrodkowywał.
  38 Rzut wolny dla poznańskiej Warty .
  37 W ataku Termalika - ponownie wykończona strzałem. Szkoda tylko, że niecelnym. Niecieczanie naciskają na poznaniaków - "bramka wisi w powietrzu" ?
  36 Przy piłce Termalika. Na stadionie w Poznaniu około 3 500 kibiców.
  35 Trafarski w pojedynku biegowym wyprzedzony został przez golkipera z Poznania.
  35 Radliński po raz kolejny ratuje swoją drużynę przed utratą bramki.
  35 Na spalonym Łukasz Szczoczarz - niestety "Szczota" nie mógł spożytkować tego podania.
  34 Na boisku leżał Jasiński oraz Trafarski. Zawodnicy wznowili grę.
  33 Przerwa w grze.
  32 Na bramkę Radlińskiego strzela ponownie Szałęga - niestety i tym razem zabrakło szczęścia zawodnikowi z Niecieczy.
  31 Zakrzewski po indywidualnej akcji strzela groźnie, ale piłka poszybowała obok bramki Termaliki.
  29 Na bramkę Budki strzelał Witchowski, ale golkiper z Niecieczy nie miał większych problemów z wyłapaniem piłki.
    W Radzionkowie 1-1.
    W Radzionkowie 72 minuta - tamtejszy Ruch remisuje z MKS Kluczbork.
  26 Z dystansu próbował strzelać Jacek, ale został zablokowany.
  25 Bardzo przytomne zagranie do Piątka, który nieatakowany przez nikogo uderza z 20. metra wprost na bramkę Radlińskiego. Golkiper poznaniaków spokojnie łapie piłkę.
  25 Piłkarze z Niecieczy wciąż przeważają - miejmy nadzieję, że brama to tylko kwestia czasu.
  24 Niecieczanie wykonywali rzut rożny, ale piłka padła łupem Zakrzewskiego.
    Jednak defensorzy z Niecieczy świetnie radzą sobie do tej pory z "super snajperami" z Poznania.
    Dzisiaj w ataku Warty występuje dwóch byłych zawodników Lecha Poznań: Zakrzewski oraz Reiss.
    Karol Piątek żółty kartonik obejrzał za faul na Wojciechowskim.
  22 Dośrodkowywał Reiss, ale defensorzy z Niecieczy zażegnali niebezpieczeństwa.
Żółta kartka 21 Żółta kartka dla Karola Piątka.
  20 Piłka po tym zagraniu ląduje na bocznej siatce bramki. Przewagę do tej pory ma drużyna z Niecieczy - miejmy nadzieję, że zostanie to przypieczętowane golem.
  19 Wojciechowski wykonuje pierwszy rzut rożny dla swojej drużyny.
  18 Szałędze zabrakło niewiele do szczęścia. Ale w ofensywie już Warta.
  17 Szałęga groźnie strzelał lewą noga - piłka odbija się od słupka bramki.
  16 Piotr Reiss faulował jednego z zawodników Termaliki. Przy piłce Kiercz.
  14 Niecieczanie zamknęli wartę na własnej połowie. Szałęga próbował zagrać do Ciosa, ale podanie to nie wyszło pomocnikowi z Niecieczy.
  13 Przerwa w grze - na murawie leży Paweł Iwanicki.
  13 Szałęga strzela - piłka po rykoszecie. Niestety pada łupem Radlińskiego.
  12 Niecieczanie wymieniają piłkę między sobą.
  10 Z "klepki" próbował zagrać Prokop, ale niestety sztuka ta nie udała się środkowemu pomocnikowi niecieczan.
  10 Wojciechowski ratuje swój zespół - Termalika po raz czwarty z kontrataku zagroził rywalowi.
  9 Piłkę dośrodkowuje Karol Piątek, ale piłka padła łupem Radlińskiego, który popisał się świetną interwencją.
  9 Rzut rożny dla niecieczan.
  8 Rzut dla Niecieczy - piłkę dogrywał Szałęga, ale Jacek nie trafił czysto w piłkę. Groźnie pod bramką Warty.
  7 Niecieczanie rozgrywają piłkę pomiędzy obrońcami.
  6 Przy piłce Dawid Kubowicz - Kubowicz ostatnio występował w zespole Floty Świnoujście.
  5 Iwanicki faulowany przez Radosława Jacka. Rzut wolny dla Warty.
  4 Rzut wolny dla Niecieczy z okolic środka boiska.
  4 Przy piłce Karol Piątek- występujący ostatnio w Lechii Gdańsk.
  3 Pierwsza akcja Warty. Podanie Iwanickiego do Magdziarza na prawą stronę boiska, ale pomocnik zielonych fatalnie dośrodkowuje.
    Przypomnijmy, że Krzysztof Kiercz ostatnio występował w zespole kieleckiej Korony.
    Po przerwie Ruch Radzionków remisuje z MKS Kluczbork.
Start/koniec   Początek spotkania. Pan Marcin Szrek rozpoczął zawody.
    W zespole z Niecieczy zadebiutują od pierwszych minut Krzysztof Kiercz, Dawid Kubowicz i Karol Piątek.
    Piłkarze wychodzą na murawę. Warta na zielono, a Termalika na pomarańczowo.
    W Poznaniu mamy ładna pogodę - na szczęście mało optymistyczne prognozy pogody nie sprawdziły się.
    Piast Gliwice wygrał z Odrą 0-3. Miejmy nadzieję, że również zespół z Niecieczy pokusi się o tak okazałe zwycięstwo.
    W 60 minucie Piast Gliwice zdobywa swoją trzecią bramkę i prowadzi już z Odrą Wodzisław Śląski 0-3.
    Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz odbędzie się na stadionie miejskim w Poznaniu, który będzie areną Mistrzostw Europy w 2012 roku. Trener Marcin Jałocha wierzy jednak, że nie będzie to problemem dla jego zawodników.
    Trafarski w sześciu meczach sparingowych zdobył aż cztery bramki. "Szczota" ma na swoim koncie dwa trafienia. Miejmy nadzieję, że dzisiaj snajperzy z Niecieczy nie będą mieli problemów z zdobywaniem bramek.
    Dzisiaj w zespole z Niecieczy w ataku zobaczymy Piotra Trafarskiego i Łukasza Szczoczarza.
    Rozgrywki pierwszoligowe zainaugurowali dzisiaj o 16 piłkarze Odry Wodzisław Śląski oraz Piasta Gliwice. W 52 minucie prowadzą gliwiczanie 0-2.
    Piłkarze Bruk-Betu na mecz do Poznania wyjechali już w piątek. Zakwaterowanie znaleźli w Swarzędzu, gdzie wczoraj wieczorem odbyli trening.
    Warta to połączenie rutyny i młodości. Zespół, który budowano od nowa, potrafiący grać w piłkę - mówił Marcin Jałocha.
    Marcin Szrek w ubiegłym sezonie w jednym meczu pokazywał 4.92 żółtych kartek, 0.69 czerwonych kartoników oraz 0.31 rzutów karnych.
    Dzisiejsze zawody poprowadzi Marcin Szrek. Ten 32-letni arbiter w ubiegłym sezonie poprowadził 13 spotkań, w tym jeden mecz z udziałem piłkarzy Bruk-Betu. 6 września 2009 roku Termalika podejmowała Ruch Wysokie Mazowieckie. Zwyciężyła wówczas 4-1, a bramki dla niecieczan zdobywali: Leśniowski, Smółka, Smółka i Ryguła. Marcin Szrek w meczu tym pokazał cztery żółte kartoniki, w tym dwa dla zawodników Bruk-Betu(Rafał Kleinschmidt i Paweł Cygnar).
    W oszałamiającym tempie zmienia się również stadion Termaliki, na który piłkarze Bruk-Betu wybiegną już za dwa tygodnie w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
    Przypomnijmy, że latem w zespole z Niecieczy doszło do wielu zmian - nie tylko kadrowych. Drużyna zmieniła nazwę, herb oraz barwy. Od czerwca ekipa piłkarska z Niecieczy występuje pod nazwą "Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS". Zespół Termaliki jako barwy przyjął kolory: pomarańczowy, żółty i niebieski.
    Będziemy grać podobnie jak w II lidze, czy nawet w III. Najważniejsza jest defensywa, ale nie możemy też zapominać o ofensywnej piłce. Wierzę, że system, którym graliśmy w sparingach, czy też na treningach sprawdzi się i będzie to przynosiło dobre efekty - mówił przed meczem szkoleniowiec Bruk-Betu.
    Trener Marcin Jałocha zapowiada, że zespół już od pierwszego meczu rozpocznie zbierać punkty - Im więcej punktów zbierzemy na początku, tym łatwiej będzie później, kiedy trzeba "gonić".
    Trener Marcin Jałocha, że o postawę swoich piłkarzy jest spokojny - Każdy w tym meczu będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Jest to dla nas debiut i mam nadzieję, że chłopaki wyjdą i wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego to wszystko puści i będą grać swoją piłkę.
    Piłkarze z Niecieczy nie zamierzają jednak łatwo oddać zwycięstwa i zapowiadają walkę. Trener Marcin Jałocha wyjściową jedenastkę na ten mecz powołał podobną jak na pucharowy mecz z Kolejarzem Stróże.
    Dzisiaj piłkarze Marcina Jałochy zmierzą się z poznańską Warta - bez wątpienia faworytem (przynajmniej teoretycznie) jest Warta Poznań, która ma na swoim koncie wiele sukcesów na szczeblu krajowym.
    Wita Państwa Piotr Bałut. Mimo, iż do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze 60 minut, to już teraz zapraszamy do śledzenia relacji live.
    Początek relacji już o 17.30
    Wszystkich kibiców zapraszamy na relację live inauguracyjnego meczu Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS.