Start/koniec   Koniec meczu. Był to chyba najsłabszy mecz niecieczan przed własną publicznością.
  88 Z głowy uderzał Trafarski, ale jego strzał okazał się minimalnie niecelny.
  86 Dobre zagranie Pawlusińskiego, ale Trafarski zdołał jedynie zgrać piłkę przed pole karne.
  82 Mimo licznych ataków gospodarzy wynik nadal nie uległ zmianie. Dzisiejsza dyspozycja podopiecznych Wrześniaka nie napawa optymizmem.
  81 Pietruszka w słupek bramki Budki.
  76 Świetnie dośrodkowywał Mysona, a nieobstawiony Kubowicz nie potrafił posłać piłki do bramki z najbliższej odległości.
  72 Jeśli niecieczanie nie zmienią stylu gdy, to o zwycięstwo w dzisiejszym meczu będzie bardzo trudno.
  71 Na boisku pojawił się Prokop, który zastąpił Piszczka
Żółta kartka 70 Żółtą kartka za dyskusje z sędzią ukarany Pawlusiński.
Żółta kartka 68 Żółtą kartką upomniany Łuszkiewicz, który nieprzepisowo powstrzymywał Trafarskiego.
  63 Niecieczanie pomimo niekorzystnego stanu gry nadal bronią własnej bramki.
  60 Zmiana: za Szczoczarza na placu gry pojawił się Piotr Trafarski.
Zmiana 58 Z boiska schodzi Lebedyński, a w jego miejsce Marcin Klatt
  56 Fragment gry, w którym dominują przyjezdni. Niecieczanie rażą niedokładnością.
  54 Rogalski ograł Lipeckiego w niezwykle prosty sposób i mocno dośrodkował, a Kolendowicz skierował futbolówkę do bramki Budki.
Gol! 54 Bramka dla Pogoni. Gola zdobył Kolendowicz.
  53 Pawlusiński próbował dośrodkowywać, ale piłka niemal nie wpadła do bramki.
  51 W bardzo dobrej sytuacji Ciochos - nie potrafił jednak z jedenastu metrów pokonać Fabiniaka.
  49 Rzut rożny dla gości.
  48 Szczecinianie dominują. Budka w opałach.
Start/koniec   Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu.
    Oba zespoły drugą połowę wznowią bez zmian.
    Na murawie również zawodnicy Termaliki.
    Piłkarze Pogoni już na murawie.
    Na stadionie w Niecieczy zgromadziło się około 1600 kibiców.
    Po pierwszej połowie niecieczanie remisują z Pogonią Szczecin 1-1. Pierwsze 30 minut należało do zespołu Pogoni, która zdominowała drużynę Wrześniaka. Ostatnie 15 minut pierwszej odsłony należało jednak do gospodarzy, którzy kilkukrotnie byli bliscy zdobycia bramki.
Start/koniec   Koniec pierwszej połowy.
  45 Rzut rożny dla przyjezdnych. Niecieczanie mieli olbrzymie szczęście - wyjście Budki okazało się nieudane i zawodnicy ze Szczecina mieli przed sobą tylko pustą bramkę.
  45 Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył jedną minutę.
Żółta kartka 45 Żółtą kartką ukarany Marcin Dymkowski - nieprzepisowo powstrzymywał Szczoczarza.
  43 Kolejna bardzo dobra okazja niecieczan - prostopadle zagrywał Pawlusiński, a Rybski w ostatniej chwili uprzedzony został przez defensora gości.
  41 Dobra akcja niecieczan - z lewej strony bardzo silnie uderzał Szałęga, a chwilę później niewiele zabrakło by dośrodkowanie Mysony dało Termalice drugą bramkę.
  40 Rybski zagrał do Pawlusińskiego, a ten będąc w dobre sytuacji uderzył wprost w bramkarza gości, który odbił piłkę przed siebie, jednak nikt z partnerów Plastika nie potrafił tego wykorzystać.
  38 Ofensywne wejście Kowalskiego aut dla Niecieczy.
  33 Gra niecieczan z minuty na minutę wygląda coraz lepiej. Tym razem dobrze dośrodkowywał Lipecki, a Szczoczarzowi zabrakło niewiele, by stanąć oko w oko z golkiperem przyjezdnych.
  32 Z rzutu wolnego dośrodkowywał Pawlusiński, a niezawodny w tym sezonie obrońca z Niecieczy nie dał szans Fabiniakowi.
Gol! 32 GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL - CIOS !
  31 Gra niecieczan nieco ożywiła się - z rzutu wolnego dośrodkowuje Szałęga.
  30 Pięknym uderzeniem zza pola karnego popisał się Łukasz Szczoczarz, któremu do szczęścia zabrakło zaledwie kilku centymetrów.
  29 W pole karne przyjezdnych zagrywał Szałęga, ale całą akcja zakończyła się na obrońcach Pogoni.
  26 Kolejne zamieszanie pod bramką Budki - defensywa niecieczy nie wygląda zbyt dobrze. Napastnikowi gości zabrakło niewiele, by dać swojemu zespołowi drugą bramkę.
  24 Dobra akcja lewą stroną Ciochosa, jego zagranie było jednak zbyt niecelne, by któryś z partnerów mógł je spożytkować.
  23 Piłkę wrzucał Lipecki, a Fabiniak miał okazję po raz pierwszy mecz do interwencji.
  20 Rzut wolny z okolic pola karnego dla Pogoni. Faulował Krzysztof Lipecki.
  19 Oko w oko z Fabiniakiem stanął Szczoczarz, ale sędzia boczny zasygnalizował pozycję spaloną napastnika Niecieczy.
Żółta kartka 18 Żółtą kartką ukarany Bartłomiej Piszczek, który nieprzepisowo powstrzymywał Lebedyńskiego.
  17 Przewaga zespołu ze Szczecin nadal jest bardzo widoczna.
  15 W dobrej sytuacji Kolendowicz, ale Kowalski w ostatniej chwili wybił piłkę za linię boczną i zażegnał niebezpieczeństwa.
  10 Szczecinianie próbują prostymi środkami przedostać się pod bramkę Budki - kolejne długie zagranie z obrony dało gościom rzut wolny w okolicach pola karnego.
  9 Termalica zepchnięta do głębokiej defensywy - nie wygląda to dobrze. W dobrej sytuacji po raz kolejny przyjezdni, ale niebezpieczeństwa zażegnał Piszczek.
  7 Niecieczanie wykazali niezwykłą bierność w polu karnym i zawodnik przyjezdnych nie miał większych problemów z ulokowanie piłki w bramce.
Gol! 6 Bramka dla Pogoni. Lebedyński strzela po zamieszaniu w polu karnym. Piłkę dogrywał Hrymowicz.
  5 Rzut rożny dla gości - Cios wyekspediował futbolówkę za linię.
  3 Niecieczanie cały czas przebywają na połowie rywala - miejmy nadzieję, że przyniesie to efekty w postaci bramki.
  2 Pierwsze minuty dosyć nerwowe w wykonaniu obu zespołów.
    Występująca na biało drużyna gości rozpoczyna mecz.
    Zawodnicy obu zespołów już na murawie.
    W zespole z Niecieczy zabraknie dzisiaj pauzującego za nadmiar kartek Arkadiusza Barana. Jego miejsce w obronie zajmie Bartłomiej Piszczek.
    Do rozpoczęcia spotkania pozostało zaledwie 5 min
    Naszym dzisiejszym przeciwnikiem będzie drużyna Pogoni Szczecin, która środowym zwycięstwem zapewniła sobie utrzymanie w I lidze