Zapraszamy na spotkanie z Widzewem Łódź 14.09.2014. Dziękujemy za uwagę.
  90+3 koniec spotkania. Termalca Bruk-Bet Nieciecza pokonuje GKS Tychy 2:1. Niecieczanie nadal niepokonani w sezonie 2014/2015.
Żółta kartka 90+1 Mariusz Zganiacz upomniany żółtą kartką
Start/koniec 90 O trzy minuty arbiter główny przedłużył dzisiejsze spotkanie
Zmiana 88 Ostatnia zmiana w drużynie Termaliki Bruk-Betu. Bartłomiej Janeczko zastępuje Jakuba Biskupa.
  85 Po wymianie kilku podań z pierwszej piłki nad bramką przeniósł piłkę Kamiński
Zmiana 77 Dawid Sołdecki zastępuje Tomasza Foszmańczyka
  77 Dawid Kamiński strzałem po ziemi próbował zaskoczyć bramkarza gości. Lepszy w tym pojedynku okazał się Igaz
Zmiana 76 Bukowiec za Bociana. Ostatnia zmiana Przemysława Cecherza w dzisiejszym meczu
Żółta kartka 75 Jakub Biskup upomniany żółtą kartką
Zmiana 73 Za Bartłomieja Smuczyńskiego na boisku pojawia się Dawid Kamiński
  72 Tyszanie próbują kontrować niecieczan, jednak na razie nieskutecznie
Zmiana 69 Za Damiana Szczęsnego Marcin Wodecki
  68 Gospodarze grając w przewadze zdominowali rywala
Gol! 63 Goooooooollll dla Słoników. Jakub Biskup wykorzystuje podanie Plewy i wyprowadza niecieczan na prowadzenie 2:1
Żółta kartka 60 Żółta kartka dla Bartosza Kopacza za faul na Kowalczyku
  59 Termalica Bruk-Bet w przewadze próbuje raz po raz ataków pozycyjnych. Kolejny rzut rożny dla Słoników. Jakub Czerwiński po dośrodkowaniu Biskupa uderza głowa obok bramki
Czerwona kartka 55 Druga żółta kartka dla Wojciecha Trochima za próbę wymuszenia rzutu karnego
Żółta kartka 54 Żółta kartka dla Dalibora Plevy
Żółta kartka 51 Mateusz Grzybek upomniany żółtą kartką za faul taktyczny na Smuczyńskim
  46 Niecieczanie rozpoczynają drugą część bez zmian
Zmiana 46 Za Kamila Nitkiewicza Mateusz Mączyński
Start/koniec 45 Ostatni gwizdek Mateusza Złotka w pierwszej połowie. Po pierwszych 45 minutach na stadionie w niecieczy remis 1:1. Zapraszamy po krótkiej przerwie
Żółta kartka 44 Emil Drozdowicz upomniany żółta kartką
  44 Foszmańczyk w świetnej sytuacji po dograniu Biskupa w pole karne strzela głową. Piłkę z linii bramkowej wybija Igaz dobijac próbuje Emil Drozdowicz, ale sędzia odgwizduje przewinienie napastnika niecieczan
  43 Piłka w siatce Nowaka ale wcześniej asystent sędziego sygnalizował pozycje spaloną Kowalczyka
  40 Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Biskup wrzuca piłkę na piąty metr wprost na głowę Smuczyńskiego i po raz kolejny tyszan ratuje Igaz
  36 Kolejna dobra akcja Termaliki Bruk-Betu. Smuczyński mija dwóch obrońców GKSu, piłka trafia do Foszmańczyka, który mija kolejnego przeciwnika i strzela tuż obok bramki Igaza.
Żółta kartka 32 Wojciech Trochim upomniany żółtą kartką za faul na Czerwińskim
  30 Drozdowicz przechwytuję piłkę na połowie tyszan i po chwili jest faulowany przez Łukasza Bociana. Rzut wolny dla Słoników rozegrany niezbyt dokładnie i piłkę wyprowadzają tyszanie.
Gol! 28 Gol dla GKSu. Maciej Kowalczyk doprowadza do remisu strzałem zza pola karnego koło krótkiego słupka bramki Nowaka. 1:1
  25 Termalika potwierdza przewagę w środku pola i od 23 minuty prowadzi z GKSem Tychy 1:0
Gol! 23 Biskup rzuca piłkę w pole karne, Smuczyński głową kontruje piłkę wprost pod nogi Foszmańczyka i ten strzałem po ziemi pokonuje bramkarza Ttyszan.
  20 Rzut wolny dla Słoników - Biskup dogrywa do Kopacza, ale jego strzał blokują obrońcy GKSu
  19 Kontra Tyszan, w świetnej sytuacji Kowalczyk nie zmieścił piłki w bramce strzałem z ostrego kąta
  17 Świetna sytuacja Termaliki Bruk-Betu. Foszmańczyk dogrywa po ziemi do Smuczyńskiego na piąty metr ten piętą próbuje pokonać bramkarza gości. Piłka między nogami Igaza wychodzi na rzut rożny
  16 Atak pozycyjny gospodarzy. Pleva dogrywa do Smuczyńskiego w środek pola, ten ostatni strzela po ziemi obok bramki Igaza i
  14 Kowalczyk dostaje prostopadłą piłkę na lewym skrzydle dogrywa do Szczęsnego ten uderza po nogach obrońców - piłka wychodzi na rzut rożny
    Pierwsze minuty do walka w środku pola. Mieliśmy też dogodna sytuację dla gospodarzy, ale szczęście było po stronie bramkarza gości Marka Igaza