Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Najlepsi tarnowscy piłkarze - Prokop i Czarny

   Odslon: 1355            Zródło: inf. własna

Piłkarze Bruk-Betu Nieciecza Artur Prokop i Michał Czarny znaleĽli się w gronie najlepszych sportowców ziemie tarnowskiej. W plebiscycie organizowanym przez tarnowski oddział Gazety Krakowskiej Prokop zaj±ł czwarte miejsce w¶ród seniorów. Czarny wspólnie z żużlowcem Szymonem Kiełbas± uplasowali się na siódmym miejscu. Dla obu zawodników werdykt kibiców był bardzo miłym zaskoczeniem. – Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. To drugie takie wyróżnienie w piłkarskiej karierze. Przed dwoma laty zostałem najpopularniejszym piłkarzem na S±decczyĽnie. Z pewno¶ci± na moje wyróżnienie zapracowali też koledzy. Moja gra nie wzięła się z niczego - jest efektem dobrej formy pozostałych piłkarzy. Piłka to gra zespołowa, nie zawsze wszyscy mog± być jednak wyróżnieni. Cieszę się, że znalazłem się w tym gronie. Jeszcze raz chciałem podziękować kibicom a także kolegom z zespołu – mówił Artur Prokop.

 

Michał  Czarny również nie krył rado¶ci z otrzymanego wyróżnienie. Jak sam przekonuje nie liczył, że znajdzie się w ¶cisłym finale. – Mam nadzieję, że to będzie motywacja do dalszej pracy. W przeszło¶ci na Podkarpaciu byłem też w podobnym plebiscycie w kategorii młodzieżowej. Miałem okazję, spotkać się z sportowcami, których znalem z telewizji. Tak było m.in. z żużlowcami Sebastianem Ułamkiem i Januszem Kołodziejem – mówi defensor Bruk-Betu.

 

W nagrodę  Czarny otrzymał piłkę z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego. – To bardzo fajny prezent – przekonywał. 

 

Obaj gracze byli najwyżej sklasyfikowanymi piłkarzami w tej edycji plebiscytu. Jedynymi zreszt±, którzy znaleĽli się w finałowych siódemkach. W gali, która odbyła się w restauracji Bristol w¶ród seniorek wygrała wspinaczka Edyta Ropek przed żużlowcami Sebastianem Kołodziejem i Januszem Kołodziejem. W¶ród juniorek zwyciężyła Agnieszka Sas pływaczka Unii Tarnów. Patronem i głównym sponsorem plebiscytu była firma Bruk-Bet.
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012