Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Bardzo trudny rywal

   Odslon: 2086      Dodano: rp      Zródło: inf. własna

W niedzielę (g.12.30) piłkarzy Termaliki Bruk-Betu czeka mecz z liderem pierwszej ligi GKS-em Bełchatów. „Słoniki” zmierz± się z zespołem, który w poprzednim sezonie występował w T-Mobile Ekstraklasie. – Wyniki pokazuj±, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. W tym sezonie zanotował pięć zwycięstw i jeden remis. Na spotkanie z nami przyjedzie podtrzymać dobr± passę. Przeciwnika mamy dobrze  przeanalizowali¶my. Uwagami na jego temat podzielę się z piłkarzami w szatni – mówi trener Dusan Radolsky, trener „Słoników”. 

Celem gospodarzy w niedzielnym meczu jest zwycięstwo. – Mam nadzieję, że zdobędziemy potrzebne trzy punkty. Ta sztuka nie udała nam się w Grudzi±dzu, chociaż prowadzili¶my 2:0. GKS to wymagaj±cy rywal, w jego składzie jest kilku do¶wiadczonych zawodników. Nie można zapomnieć o braciach Makach. S± w bardzo dobrej dyspozycji. W ¶rodę zawodnicy mieli sparing z Wolani± Wola Rzędzińska. Wygrali¶my wysoko, ale z tego wyniku nie ma co wyci±gać wniosków – mówi trener.

Przed niedzielnym meczem poprawia się sytuacja kadrowa zespołu. Do zajęć wrócili Sebastian Olszar i Piotr Ceglarz. Dariusz Pawlusiński i Krzysztof Kaczmarczyk trenuj± indywidualnie.  
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012