Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Przedsprzedaż biletów na mecz z GKSem Bełchatów

   Odslon: 1873      Dodano: lm      Zródło: inf. własna

W środę (04.09.2013) rusza przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz z GKSem Bełchatów. Przypominamy, że całkowity dochód ze sprzedazy biletów będzie przeznaczony na pomoc dla byłego zawodnika Termaliki Bruk-Betu Łukasza Dunajko (więcej inf. na ten temat TUTAJ).

Przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach będzie prowadzona w kasach biletowych przy stadionie Termalica Bruk-Bet w Niecieczy w terminach:

  • środa (04.09.2013) - piątek (06.09.2013) w godz. 15:00 - 18:00
  • sobota (07.09.2013) w godz. 10:00 - 13:00

Promocyjne ceny biletów w trakcie przedsprzedaży:

Sektory A i B (trybuna otwarta):

  • bilet normalny 10 pln (15 pln w dniu meczu)
  • bilet ulgowy 5 pln (10 pln w dniu meczu)

Sektory C i E (trybuna zadaszona):

  • bilet normalny 15 pln (20 pln w dniu meczu)
  • bilet ulgowy 10 pln (15 pln w dniu meczu)

 

Bilet ulgowy przysługuje uczniom i studentom do 26 roku życia oraz rencistom i emerytom. Wejście na stadion na podstawie biletu ulgowego wyłącznie po okazaniu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zniżki.
Każdy zakupiony bilet jest imienny i przypisany do konkretnego miejsca na stadionie (sektor, rząd, miejsce).
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych organizatotor imprezy jest zobowiazany do identyfikacji osób wchodzących na mecz i ma obowiązek przetwarzać takie dane, jak imię i nazwisko oraz numer PESEL, a w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość.
W związku z powyższym aby zakupić bilet i wejść na stadion niezbędnym będzie okazanie dowodu osobistego, lub innego dokumentu (ze zdjęciem) potwierdzającego tożsamość.
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012