Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

W debiucie strzelił gola

   Odslon: 1833      Dodano: rp      Zródło: inf. własna

Udanie swoje występy w Termalice Bruk-Becie rozpoczął Rafał Kujawa. 25-letni napastnik, w czwartek wzmocnił drużynę. W sobotę zadebiutował w jej barwach i strzelił gola. 
– Wystawił sobie dobre świadectwo. Nieźle wkomponował się w zespół. Miał na to niewiele czasu. Przed spotkaniem w Grudziądzu odbył z drużyną zaledwie dwa treningi. Przed pierwszym gwizdkiem rozmawiałem z nim. Przekonał mnie, że jest gotowy do takiej gry. Co udowodnił podczas meczu – twierdzi Dusan Radolsky, trener zespołu.


Szkoleniowiec ma nadzieję, że napastnik „Słoników” w kolejnych meczach również będzie w dobrej dyspozycji. Przyznaje, że piłkarz ma pewne braki.
 – Ma trochę zaległości kondycyjnych. Nie boi się indywidualnych pojedynków, potrafi utrzymać się przy piłce, ma też niezłą lewą nogę – wylicza trener.


Czy po przyjściu Kujawy zmieni się taktyka „Słoników”? Do tej pory zespół grał jednym napastnikiem. – Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało, ale najpierw pewne rzeczy musimy przećwiczyć – twierdzi opiekun „Słoników”.
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012