Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Media o meczu: Czerwono...

   Odslon: 1865      Dodano: rp      Zródło: inf. własna


Gazeta Krakowska: To była wiosenna inaguracja w kolorze czerwonym. Kończ±cy mecz z przewag± dwóch zawodników niecieczanie sięgnęli po komplet punktów. Zdobyli go zasłużenie. A jak to w piłce bywa, o wszystkim decydowały szczegóły.


Dziennik Zachodni: Dwie czerwone kartki, dwa stracone gole i zero punktów - z takim bagażem  wracała na ¦l±sk ekipa GKS Katowice z Niecieczy. Klęska mogła być zreszt± znacznie bardziej dotkliwa, gdyby nie Witold Sabela - bramkarz go¶ci kilkakrotnie ratował ich przed  kolejnymi golami.


Sportowetempo.pl: Termalica Bruk-Bet Nieciecza dopisała do dorobku kolejne trzy punkty i trzyma się czuba tabeli. Tym razem odprawiła z kwitkiem GKS Katowice. Nawet w pełnym składzie katowiczanie nie radzili sobie z rywalem, a ostatnie 20 minut musieli sobie radzić w Niecieczy w dziewi±tkę, stracili wtedy drug± bramkę.Sportslaski.pl:GKS Katowice okazał się bezradny w konfrontacji z Termalic± Nieciecza. Przyjezdni przez ostatnie 20 minut gry musieli sobie radzić w osłabieniu, gdyż Przemysław Pitry i Mateusz Kamiński obejrzeli po czerwonej kartce.
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012