Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Przedsprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice

   Odslon: 2808      Dodano: lm      Zródło: inf. własna

W najbliższą sobotę tj. 10.09.2011 na stadionie w Niecieczy odbędzie się kolejne atrakcyjne spotkanie. Tym razem „pomarańczowi” zajmujący po siedmiu kolejkach 4. miejsce w I lidze zmierzą się z sąsiadującym z nimi w tabeli Piastem Gliwice. Gliwiczanie podobnie jak drużyna Termaliki Bruk-Betu mają na swoim koncie 13 punktów. Obydwie drużyny tracą tylko 2 punkty do lidera tabeli Zawiszy Bydgoszcz i aby pozostać w czołówce ligii nie mogą sobie pozwolić na przegraną. Dlatego na stadionie w Niecieczy szykuje się kolejne atrakcyjne widowisko o "6 pkt."

Już w najbliższy wtorek tj. 06.09.2011 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na ten ciekawie zapowiadający się mecz. Bilety będzie można nabywać w kasie nr 1 przy stadionie Termaliki Bruk-Betu w Niecieczy.

 

Przedsprzedaż będzie prowadzona od wtorku (06.09.2011) do piątku (09.09.2011) w godz. 9:00 – 17:00.

 

·     Ceny biletów:

Trybuna zadaszona - sektory C i E:

  • Bilet normalny - 15 pln (18 pln w dniu meczu)
  • Bilet ulgowy - 10 pln (12 pln w dniu meczu)

 

Trybuna odkryta - sektory A i B:

  • Bilet normalny - 10 pln (12 pln w dniu meczu)
  • Bilet ulgowy - 5 pln. (6 pln w dniu meczu)

 

·        Bilet na sektor Gości (sektor F) - 15 pln.


Bilet ulgowy przysługuje uczniom i studentom do 26 roku życia oraz rencistom i emerytom. Wejście na stadion na podstawie biletu ulgowego wyłącznie po okazaniu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zniżki.

Jednocześnie przypominamy, że w związku z ustawą o organizowaniu imprez masowych oraz uchwałą PZPN w sprawie Centralnej Bazy Danych Kibiców PZPN sprzedaż biletów oraz kontrola wejścia odbywać się będzie w oparciu o ww. przepisy.

Do zakupu biletu niezbędnym będzie okazanie dowodu osobistego (ew. podanie imienia i nazwiska oraz numeru PESEL uczestnika imprezy ). Dane te wraz z przypisanym miejscem na stadionie będą nadrukowane na bilecie/karnecie. W momencie kontroli wejścia na stadion uczestnik imprezy w celu potwierdzenia danych musi okazać dowód osobisty (lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość).

W związku z powyższym jeszcze raz przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dowodu osobistego (lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość).

 

Serdecznie ZAPRASZAMY !!!
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012